| MondoLoco a întrebat:

Esti tare daca stii sa ma ajuti. Eu am id meu trecut in lista de messenger. Si de o saptamana, imi aparea zilnic, cu putin albastru scris, un status. Pentru ca ma enerva(in loc sa nu mi apara nimic cand eram online, scria acel status). Si pentru ca am vrut sa rezolv problema, am intrat in mail, la setari si am tot umblat. La un moment dat, a disparut acel status. Dar de cateva zile, pe nici un id(am 2), nu mi mai apar avatarurile prietenilor mei din lista, nu mai pot primi/trimite fisiere pe mess... P. S. am incercat sa vb si cu cei de la yahoo, dar inca nu a stiut sa mi dea o rezolvare.

3 răspunsuri:
| JeLeu a răspuns:

Mai intai regleaza-ti *romaneasca.
Revino dupa aia happy

| Flo999 a răspuns:

E vorba de yahoo updates...
cand dai pe youtube favorite sau alte lucruri asemanatoare o sa iti apara si la status (daca ai contul de youtube, facebook, twitter, google... si care mai sunt, link-uite cu yahoo)
intri in yahoo pulse si vezi pe acolo. sterge ce nu-ti convine
http://pulse.yahoo.com/
bafta

| MondoLoco explică:

Cu statusul am rezolvat de ceva zile. Dar problema este cu avatarele, nu mi mai apar pe nici un id, de la orice calculator as folosi.