| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un avatar pe messenger numai ca nimeni nu mi-l vede sad. Cum sa fac sa mi se vada ca am incercat toate modalitatile posibile si tot nu se vede crying

6 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Instalezi messenger 11... La mine a mers happy

| Ilinca a răspuns:

Este o problema foarte des intalnita si este din vina celor de la yahoo. Nu toti au aceasta problema, dar devine din ce in ce mai intalnita. Ca sa poti vedea toate avatarele celor din lista (a celor care au, evident) trebuie sa ai instalata versiunea Yahoo Messenger 11 Beta. Probabil ca cei care te au in lista au o versiune mai veche (9, 10, s.a.) si de aceea nu iti pot vedea avatarul.

Răspuns utilizator avertizat
| girl4you a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat asta...am instalat Yahoo Messenger 11 si dupa a mers

| zyrocool a răspuns:

Dap ilinca are dreptarte e un bug de la Im server

| manoleanu a răspuns:

Da-mi id-ul de mess poate te ajut cumva