| maimutika14 a întrebat:

Eu sunt la liceul economic in clasa a 9 a si trebuie sa facem practica... e normal sa ne cheme sambata la scoala sa facem practica? adica nu ar trebui ca intr-o saptamana in loc sa facem ore normale sa facem practica? cum vine asta ca pe cati am intrebat toti au zis altfel... Ajutor!

5 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

La Economic, Craiova? Adica la Gheorghe Chitu?

| maimutika14 explică:

Dar in vacante se face?

| DuDLiNa a răspuns:

Pai nu ar trebui sa faceti sambata ca si fratemiu a fost la economic si nu faceau sambata
practica

| gabriel1110 a răspuns:

Nu este adevarat am avut si eu o saptamana de practica si nu ne-a chemat sambata. dar poate depimde si de profil si de profesor.alta explicatie nu gasesc oricum acest lucru e ceva absurd