| DyDyuKa a întrebat:

Eu va intreb singer...telefonul nokia n97 merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| Dianna35668 a răspuns:

Am o prietena care are.
il laudabig grin acum nah.big grin
eu am LG gd510 si nici eu nu ma planghappy
l am scapat de ff multe ori joslaughing si nu are nimichappy

8 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Da, tatal meu detine acest telefon, din cand in cand mai umblu si eu pe telefonul lui, doar ca el nu isi foloseste toate potentialele telefonului cum ar fi wireless, facebook sau gps. I-am dat nota 9 la telefon, merita! pentru a te convinge, cauta review-uri pe youtube si acolo vezi mai multe.

| aiyda_2071 a răspuns:

Dupa parerea mea da merita,in general Nokia are multe calitati,e bun la baterie, bun pentru fotografii, video asa ca daca vrei sa il cumperi merita. alegerea tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Nokia n97 si sa stii ca nu este foarte special doar ca are 32 Gb memorie 3g camera de 5 mega slot de card si cam atat, si pe deasupra are si un pret destul de mare dc vrei sa iti iei unul mai gandeste-te

| CristiPalidu a răspuns:

Merita
totusi daca vrei sa te joci pe el ti-as recomanda un iphone 4
Dar oricum n97 e bun
Daca vrei jocuri pentru el poti incerca aici
http://www.aioboards.com/......ces-24376/

| FuKi a răspuns:

Sincer*.nu...adica nu ca ar fi de proasta calitate...dar costa foarte mult si nu face mai nimic special.eu am luat un Orange boston cu 7mil si face de 10x mai mult decat n97happy.acum nah depinde de tine

| johnNy_3794 a răspuns:

Nu pentru. ca nu tine bateria...un telefon bun si ieftin este Nokia X2 care are slot card pana la 16 Gb, camera de 5 Megapixeli, blitz iar de auzit nu mai zic... se aude trasnet

| razwann a răspuns:

Nu

| Otniel_4829 a răspuns:

Depinde cat costa...