| Despot a întrebat:

Exista alta metoda de incarcat melodii din pc pe telefon, daca nu am cablu de date :-s?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Numai daca ai bluetooth in laptop, sau daca pc-ul/laptopul tau nu dispune de un bluetooth, iti poti umpara unul pe usb. Alta modalitate mai usoara nu pot sa vad decat sa-ti faci rost de cablu de date :/.

| cristimihailov a răspuns:

Daca este android, ai ca optiuni:

1. Kies - aplicatie care iti transforma telefonul intr-un mic server si de pe calculator cu browser-ul poti sa incarci/descarci melodii. Iti trebuie insa WiFi.

2. Cardul de memorie. Scrii si tu pe unde vezi ca sunt celelalte. Dar iti trebuie ca acel card de memorie sa fie citit si de calculator si de telefon.

| DaEuEvoluez3D a răspuns:

Dacă ai smartphone (exemplu:Samsung) poţi folosi AllShare sau Samsung Kies.Acum depinde de ce telefon ai.

| Despot explică (pentru DaEuEvoluez3D):

Am Samsung corby. si nu am cablu de date si am incercat sa bag cardul de memorie in alt telefon si sa incarc melodii, dar nu merge ..adica nu imi citeste prea bine.