| r2d2 a întrebat:

Exista alta varianta de a-ti seta keyboard-ul in coreeana sau japoneza in afara de cea din Control Panel? Pentru ca am incercat de n ori sa o setez de acolo si pur si simplu nu merge. Este posibil sa-mi lipseasca ceva din program?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ma gandesc ca pentru a scrie in coreeana ori japoneza ar trebui sa ai si tastatura cu caractere coreene ori japoneze. Cred ca de aceea nu poti seta in respectivele limbi, tastatura fiind cu caractere latine. Numai bine!