| JungHaYo a întrebat:

Exista un magazin in Iasi care sa vanda cd-uri si alte chestii legate de muzica kpop/jpop?

4 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Doar pe vesnicul internet, nu gasesti pe aici prin oras nimic :-l

| kiddoeraxus a răspuns:

Korean pop si Japanesse pop? Nu prea cred. thinking N-ai sa vezi in Romania asa ceva.

| GeOrGyGyO a răspuns:

Exista o tipa care are abtibilduri, si tot felul, albume... o gasesti pe facebook:https://www.facebook.com/alynaa.lavinia

| EmmaLuluu a răspuns:

Din pacate, nu sunt in Romania. Ar trebui sa se faca ceva in legatura cu asta.