| NoNaamexD a întrebat:

Exista vampiri? Daca da, vreau argumente, daca nu, vreau din nou argumente. Cel mai bun argument castiga

Răspuns Câştigător
| Rapunzell a răspuns:

Exista nebuni satanizati care beau sangele din urma sacrificiilor umane. Sunt persoane care au facut parte din astfel de grupari satanice si care au dat marturii. Cauta-le! Insa nu exista vampirii din filme care se hranesc si isi mentin tineretea sugand sangele oamenilor.

Ah, si exista si liliacul vampir happy Cauta-l in atlasul zoologis sau pe google happy

1 răspuns:
| onisea a răspuns:

DahappyLiliecii,tantarii,purecii sunt cele mai bune exempletongue