| Andreea1566 a întrebat:

Hey, cine credeti ca va castiga? Vreau argumente, fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Unde să câştige? Să câştige la Vocea României? Răspuns: Dragoş Chircu, fără discuţii.

Pa, pa!

8 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Ce sa castige?

| Wehrmacht a răspuns:

Si noi vrem sa ne spui ce sa castige si cine!

| WldWld a răspuns:

De la ce concurs?straight face

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Unde să câştige? Să câştige la Vocea României? Dragoş Chircu, fără discuţii.

| OrdinaryGirld a răspuns:

La ce sa castige? La Vocea Romaniei?thinking

| QUM a răspuns:

Cristian sanda e cel mai tare! Vocea lui e cea mai puternica si cea mai buna!happy

| RainOfColors a răspuns:

La ce sa castige?

| Bubu_8141 a răspuns:

Draga Andreea, la ce sa castige? Daca pui o intrebare, pune.o completa, sa te putem ajuta si noi cumva.Sau sa iti spunem parerile noastre. Daca, e la Vocea Romaniei, eu zic ca va castiga ori Cristian Sanda :X ori Iuliana Puschila.Ei sunt cei mai tari.Ii ador :X!