| AmansyoK1 a întrebat:

Exista vreo crema ceva sa numai creasca par? imi creste par pe tot penisul si nu stiu cum sa scap de el, e foarte urat sa iti creasca par pe tot penisul.

5 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Intreaba medicul pentru a face ceva. Nu fa de capul tau, daca iti e drag organul descrisa.

| AdrenalinTm a răspuns:

laughing exista IL ARZI CU BRICHETA si o sa creasca tot mai rar

Răspuns utilizator avertizat
| AdrenalinTm a răspuns (pentru Adminiiimistergraspunsurile):

Pe ala care ti se pare ca arata uratlaughingsi creste incontinu
)laughing

Răspuns utilizator avertizat