| ElecktroFloweR a întrebat:

Exista vreun scris cu inimioare adica punctul de la "i" sa fie inimioara pe www.pixlr.com? Daca da care?

6 răspunsuri:
| MasterStefan a răspuns:

Trebuie sa descarci tu fontul în calculatorul tău și îl ai și acolo.

http://www.dafont.com/cheeky-rabbit.font

http://www.dafont.com/search.php?q=heart&page=1

| OpreaDiana12 a răspuns (pentru MasterStefan):

Ma poti ajuta si pe mine?big grin
Nu reusesc sa le descarcbig grinlaughing

| MasterStefan a răspuns:

Ai rezolvat? știi sa pui fonturile?

| ElecktroFloweR explică (pentru MasterStefan):

Nu ma descurc, iti trimit un mesaj cu id meu sa imi spui acolo cum ok?

| MasterStefan a răspuns (pentru ElecktroFloweR):

Îți spun aici.
1.Descarci arhivele cu fonturile pe care le vrei de pe acel site.
2.Le dezarhivezi și conținutul lor il copiezi (copy si paste/copiere și lipire) în Fonts din Control Panel
3.Cred ca știi sa intri în Control Panel, nu? Acolo găsești folderul "Fonts" unde copiezi fonturile. Daca in arhiva exista și fișiere text le poți șterge.Nu ai nevoie decât de fonturi.
Daca nu înțelegi iți pot face un tutorial cu imagini. happy
Succes!

PSbig grinupa ce faci asta intri pe pixlr și o sa cauți în lista de fonturi numele fontului instalat de tine sa vezi ca e. happy
La mine merge.Si eu folosesc aia.

| ElecktroFloweR explică (pentru MasterStefan):

Eu am tot laptopul in greaca si habar nu am unde trebuie sa dau sa caut etc de asta voiam sa dai add la id ca sa imi zici clar, dai acolo apoi al nu stiu catelea rand etc. laughing