| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun site de pe care sa pot descarca in mod gratuit si legal subtitrari la filmele care ma intereseaza?

6 răspunsuri:
| tukhey23 a răspuns:

Subtitrari.regielive.ro

forum.softpedia.com/index.php?showforum=569

www.subtitrari.net/

| adi_7507 a răspuns:

Titrari.ro si subs.ro - Astea sunt cele mai tari in domeniu.

| BluePuff_3062 a răspuns:

Subtitrari.regielive.ro E chiar bun. Am descarcat si eu de acolo.

| dreamfall a răspuns:

Eu nu`mi imaginez ceva pentru care sa platesc pe internet, fie el chiar si un acces la webcam porno, atata timp cat circula cc`uri pe net... si linii de exemplu cum ii a mea, de 50 MB, bine, o mare problema ar fi depozitarea, aia ma ruineaza, pana acu` am umplut cativa terra cu date si ma cam las pe gubasha, in halu asta trebuie sa imi iau in fiecare luna cate un hard de 500 de giga
Sa trecem la oile noastre, ce ma frapeaza pe mine e ca tu vrei sa DESCARCI LEGAL niste amarate de subtitrari pentru niste filme pe care banuiesc ca le-ai obtinut ILEGAL sau cel putin nu ai copyright, ce chestie dom`le!