| nicp a întrebat:

Extrasul de autentificare din cartea funciara poate inlocui un extras de informare din cartea funciara?

3 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Nu cred! Totuși cel mai bine ai întreba acolo de unde se scoate cartea funciara!

| lora_9285 a răspuns:

Eu asa stiu! Extrasul de autentificare din cartea funciara il poate obtine doar proprietarul. Extrasul de informare din cartea funciara, cred ca il poate obtine si altcineva.Nu poti inlocui extrasul de autentificare care este un act in sine cu cel de informare care iti spune doar ca proprietatea este sau nu in regula.Probabil este valabil numai in anumite cazuri!

| Robert_4856 a răspuns:

Cei aia?