| samur1 a întrebat:

Face galagie cooler-ul de pe carcasa. cum il curat corect si cu ce il ung? In garatie mi la suspendat; ( acum am vazut) cand am inlocuit sursa. cum este normal? Sa bage aer in calculator sau sa scoata aerul cald afara? Cred ca al meu baga aer.

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu trebuie uns, doar suflat de praf cand se aduna pe el! normal nu face galagie, e un mic ventilator, daca face galagie, nu e bine ceva! daca e pe lateral, trebuie sa bage aer, spre procesor! daca e frontal, la fel! cele din spate trebuie sa scoata aerul cald din carcasa! bafta!

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Unge-ţi procesorul cu vaselină.