| AndreeaMabel a întrebat:

Facebook: cum fac sa imi iau linkul inapoi de la pagina unei vedete?(nu mai imi place de ea )

Răspuns Câştigător
| Ioana12Ioa a răspuns:

Daca e vorba de Like, acolo unde ai dat "imi place", dai "nu-mi mai place"

2 răspunsuri:
| Traficdeacadele a răspuns:

Link-ul sau Like-ul?

| Gottschling_Cristina_1998 a răspuns (pentru Traficdeacadele):

Buna...mi-am facut si eu o pagina pe facebook si nu stiu de unde sa iau linkul pentru a trimite si altor persoana.pentru a imi creste adudienta ma poti ajuta? ti-as fii recunoscatoare