| anonim_4396 a întrebat:

FACEBOOK: De ce nu merge sa etichetez paginile intr-un comentariu ci doar prietenii?

Răspuns Câştigător
| eduardpuiu93 a răspuns:

Pt etichetare in comentarii scire simbolul @ imediat in fata numelui, fara spatiu intre nume si @. Exemplu @Facebook

3 răspunsuri:
| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Buna,se poate sa etichetezi si pagini. Trebuie doar sa pui inainte + si dupa scrii numele pagini. happy
Sper ca te-am ajutat. :*

| TheKillerrr a răspuns:

Asa se intampla daca esti persoana(nu pagina), iar daca esti pe pagina merge... am descoperit si eu astazi

| jmenpejmen a răspuns:

Sunt 2 variante
1.Asigurate ca le scrii numele corect
2.Trebuie sa ai o pagina nu contul tau adevarat
Sper ca te ajutlaughing