| Catalynutzzz a întrebat:

Cum etichetez pe cineva intr-un comentariu?

Răspuns Câştigător
| TheBlackCrystal a răspuns:

Daca e pe fb atunci poti scrie direct numele persoanei, doar daca o ai la prieteni...sau mai era o modalitate ceva cu @ si apoi numele persoanei.
Succes!

4 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Srie undeva acolo eticheteaza...

| Catalynutzzz explică (pentru badboy18):

Nu ca stiu asa...da intr-un comm cum zic de exemplu multumesc ANONIM... da anonim ala sa fie etichetat

| badboy18 a răspuns (pentru Catalynutzzz):

Pai in primul rand trebuie parca sa il ai la prieteni adaugat iar apoi cand incepi sa scrii anoni...deja ti-l da automat si il selectezi doartongue. Eu asa fac la mine

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Hmmm... pai daca e pe facebook scrii direct numele persoanei daca o ai la priateni iar daca nu o ai la prieleni mi-a zis cineva ca trebuie sa scrii @ apoi numele persoanei. Sper ca te-am ajutat.