| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, dati-mi si mie niste nume de parfumuri pe care le-ati folosit si care v-au placut cum miros, la preturi acceptabile, si spuneti-mi de unde le-ati cumparat si pretul lor, daca se poate.multumesc!

3 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Nu-s fata, dar mama are Playboy ca parfum.Incearca-l si tu, e mirific.

Prada Infusion de Tubereuse
Jennifer Lopez Love at First Glow
Gucci Flora
Hugo Woman
Hugo Pure Purple
Pure Poison Elixir
Miss Dior
http://www.parfumuri.org
te poti inspira de pe site-ul acesta, preturile sunt acceptabile. Eu de obicei imi cumpar din diferite magazine de cosmetice. :) uneori chiar si de la Avon ( Today Tomorrow Always si Spotlight:x ) funda? :)

| Elena_4706 a răspuns:

Poi depinde ce pret crezi tu ca ai da pe un parfum :d!

Uite iti zic cateva:

-Betty Barley in Love [miroase superb'!]
- Giordanii
-Roberto Cavalli love struck
-Little white dress
-Little black dress.
Depinde de gusturi, mentioneaza cum vrei sa fie mirosu':
*Exotic
*Dulce...

Sper ca te-am ajutat cu asteabig grin