| roby223 a întrebat:

Foloseste cineva aplicatia de minat Pi Network? Eu o folosesc de aproape 2 ani si am adunat 400 de Pi, stiti cumva cand o sa pot sa ii schimb in bani

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca o folosesti de 2 ani de zile, chiar nu ai gasit niciodata timp pana acum sa intrebi adminul acelei aplicatii cum poti sa transformi acei Pi in bani si care ete valoarea lor, conditiile de transfer samd?
Intra pe website-ul lor si citeste regulamentul si Termenii si Conditiile lor!

| GabiDumitrescu a răspuns:

400 Pi, felicitari. Capitalizarea e zero, dar teoretic e cam 0.6 USD bucata in momentul de fata si se tranzactioneaza. P.S. Ai o invitatie si pentru mine? Da in privat.

| NotNamed a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Code: Dumitrutzzz
In caz ca nu ai obtinut un cod...ii cam nasoala treaba cu codurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac de 3 luni maxim si am 955 Pi. Trebuie sa inviti prieteni si sa ii pui in cercul tau acolo.

| Jeanmonea a răspuns (pentru anonim_4396):

E adevărat. dar daca acei prieteni nu-și fac kyc -ul ..nu o sa ai parte de ei!

| Cumaprmonedepi a răspuns:

Cumpăr eu de la tine daca ai telegram scriemi te rog @Kingescrowgross

| 89andrei98 a răspuns:

Recomand mondea PI. Din cate am inteles de la oamenii de specilitate urmeaza sa fie listata curand. Prin listarea ei asta inseamna ca poti transforma mondea minata in bani reali. Se estimeaza ca o sa atinga o valoare de aproximativ 70 de euro/pi. In momentul de fata inca poti mina moneda. Tot ce trebuie sa faci este sa descarci aplicatia Pi Network si sa te loghezi folosind codul 89andrei98 sau codul: victor161199. Daca ma adaugi in lista de apropiati te pot ajuta cu mai multe informatii pe chat in aplicatie. BAFTA!

| roby223 explică (pentru 89andrei98):

O folosesc de un an si ceva poate chiar 2, am adulation pana acum 500 de Pi