| ÎngerulThawMic16 a întrebat:

*FUNDA* Acum cativa ani, am vazut un film foarte tare... - era vorba despre viata de azi a unor tineri, care se drogau, fumau, consumau bauturi alcoolice etc. Personajul prinicpal era o fata (in film avea parca in jur de 16-18 ani). Filmul parca avea un nume de gen : Tineri si rebeli; si a fost difuzat pe Antena1, unde l-am vazut.

Problema este ca eu nu gasesc acest film, si imi doresc sa il revad... M-ati putea ajuta?

1 răspuns:
| Corleonee a răspuns:

Ai putea cauta in arhiva programului, din anul respectiv