| TheSoldier a întrebat:

Funda. Am dat generare de bani la toate video-urile pe youtube si la incepututl video-urilor imi apar acum reclame, de ex la mercador. Acum, cum fac sa iau bani din chestia asta? Dupa ce dai generare de bani la video-uri ce faci dupa?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Sper. La modul foarte serios, toti cei care spun ca se fac bani din adsense cu material in limba romana sint niste mincinosi mai mari ca Pinocchio. Uite, tema de gindire - de ce oare nici unul dintre blogurile de top din Romania nu foloseste AdSense?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te rogi sa dea 1000 de omuleti click pe reclama ai sa primesti si tu 0.1$. Adsense e foarte prost platit in Romania, greu greu scoti 10-15$ pe luna

| TheSoldier explică:

Multumesc pentru raspuns. Chiar mi-a fost de ajutor.

| TheSoldier explică (pentru KodrutZ):

Ok. La faza cu AdSense chiar ai dreptate. De aceea primesti fundahappy

| KodrutZ a răspuns (pentru TheSoldier):

Sper. La modul foarte serios, toti cei care spun ca se fac bani din adsense cu material in limba romana sint niste mincinosi mai mari ca Pinocchio. Uite, tema de gindire - de ce oare nici unul dintre blogurile de top din Romania nu foloseste AdSense?