| lynes a întrebat:

FUNDA! Buna TPU.Am o problema. Ofer fundita.Am un telefon Htc Wildfire S,si nu am memorie suficienta sa descarc nici o aplicatie, oricat de mica ar fi ea.Si am cautat o groaza, dar nu gaesc unde sa schimb locatia de unde se salveaza.eu am un card de 2 GB,si acolo,cand intru in phone storage,imi zice ca e gol,si nu am nici o aplicatie pe el.( Facebook,mess, youtube imi arata ca sunt in memoria telefonului ) ce sa fac sa schimb asta?!

Răspuns Câştigător
| Kittiii a răspuns:

Daca descarci o aplicatie prin bluetooth te intreaba inainte de a o descarca unde vrei sa o salvezi si iti da doua optiuni :
-card de memorie
-telefon
si tu selectezi card de memorie.
Daca nu merge asa, aplicatiile, melodiile, pozele etc. pe care le ai in telefon le selectezi (pe rand) si le dai optiuni-mutare-card de memorie