| BiaBubulina a întrebat:

FUNDA! buna TPU, uitati aici o poza si vedeti ce prostie mare am facut file:///C:/Users/gaby/Desktop/Untitled.png si sa va intreb: acolo jos la internet explorer nu mai apare iconita alabastra cu un "E" ca de obicei. apare fromatul ala sau nu stiu cum ii zice, in fine cum pot sa fac ca sa nu mai fie asa ca acum cand ma duc in bara la "start" si scriu explorer tot formatul ala arata

Răspuns Câştigător
| coralia_5862 a răspuns:

Nu merge deoarece... noi avem alt desktop a al tau si nu vdem la noi e super "cutarita" intelegi?happy dar totusi da un clik dreapta si da pe arrange icon by si vezi acolo ce iti place? fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu vad nici o poza!

| sonya a răspuns:

Pai fa un printscreen ceva sa vedem. daca nu foloseste mozzila sau alt browser ca explorerul in momentul actual are un bug. si nu recomandat

| Romancutza a răspuns:

Da, foarte interesant, daca ne-ar arata si noua ceva.

| BiaBubulina explică:

Daca erati destepti dadeati copy paste pe urmatorul link:file:///C:/Users/gaby/Desktop/Untitled.png