| zuzyduzy123 a întrebat:

De ceva timp nu imi mai merge Microsoft word 2007 nu ma lasa sa scriu si imi apare asta ce sa fac? file:///C:/Users/Andreea/Desktop/poze/Untitled.png file:///C:/Users/Andreea/Desktop/poze/Untitled1.png

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza office si fa o reinstalare curata

| zuzyduzy123 explică (pentru gelu1970):

Ce inseamna reinstalare curata?

| gelu1970 a răspuns (pentru zuzyduzy123):

Inseamna o instalare noua, dupa ce ai dezinstalat programul respectiv fara sa lasi ramasite in registrul sistemului operativ. in cazul in care iti ramane ceva o sa iti dea eroare cand il reinstalezi. bafta. in caz ca ai nevoie de ajutor imi spui.

| zuzyduzy123 explică (pentru gelu1970):

Am facut asta si nu merge imi apar aceleasi lucruri
de unde as putea sa descarc? pachetul asta l-am luat de pe go4it