| vibers9 a întrebat:

[funda!]Bunaaa big grin am niste ochelari de soare ray ban wayfarer si ma intrebam daca se pot monta pe ei lentile de vedere. Exista firme specializate in creearea de lentile de vedere la comanda, dupa rama clientului? fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

La Timisoara direct la fabrica acolo se toarna lentilele dupa prescriptia medicului
poti solicita la oricare optica acest lucru caci ei trimit comanda la fabrica si in cateva zile ai ochelarii
eu am comandat la o optica din Arad lentile Zeiss si in 3 saptamani am avut ochelarii