| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Ce s-a intamplat cu site-ul omegle, nu mai merge de o luna aproximativ, cand intru intr-o conversatie imi da eroare? doar la mine e problema? am incercat sa intru si acum 2 saptamani, tot nu a mers happy

6 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, daca site-ul era inchis nu mai puteai sa il accesezi

| Dinu_Rares_1998 a răspuns:

O fi o probllema cu site-ul lor o va rezolva candva asa s-a mai intamplat la maqi multe site-uri dar se va rezolva. Funda?

| TheAlexAntiBieber a răspuns:

Nu știu, eu doar ce am verificat și a mers. Dacă zici ca nu îți merge de o luna, sigur nu e de la ei. Încearcă sa te reconectezi la internet. Dacă ai router, dă-i un reset. Dacă nu îți merge nici asta, încearcă sa folosești un alt browser.

| Striker14 a răspuns (pentru TheAlexAntiBieber):

Site-ul le merge, dar chat-ul nu, error connecting to server. Si eu, si mai multi prieteni, din toata tara, au problema asta. O fi ceva de la ip-ul de Romania? O sa incerc cu un VPN sa vad care e treaba

| TheAlexAntiBieber a răspuns (pentru Striker14):

Da. E un tutorial pe net, s-ar putea să-ți fie de ajutor.
https://youtu.be/2rGeYbfJkow

Vezi și tu. Ignora indianul cu engleza aia pocita care numai engleza nu e

| Striker14 a răspuns (pentru TheAlexAntiBieber):

Fuuu, indienii, eu fac live cu un prieten pe yt, ii sunam pe scammeri si ne batem joc de ei. Sunt obisnuit cu accentul ala borat laughing