| HurremSultan a întrebat:

Fundă!
Cum fac să nu mai primesc nicio cerere de prietenie pe facebook?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la setările contului.
Pa, pa.

| zahy a răspuns:

Buna nu ai cum :(
uite poate te ajuta
http://www.4facebook.eu/......n-facebook

| HurremSultan explică (pentru zahy):

Pai. am văzut ca mulţi utilizări nu au nr. maxim de prieteni (5, 000) ci au doar 1, 000, şi nu mai merge să le trimiţi cerere.

| zahy a răspuns (pentru HurremSultan):

Pai merge sa trimiti, dar din cate stiu eu apare ceva si zice ca poti sa trimiti cererea doar daca cunosti perosana... ceva de genu. chiestia aia apare atunci cand o persoana a atins un anumit prag de prieteni.