| Liceanul a întrebat:

Funda! Cum sa devin interesant? Ce chestii trebuie sa vorbesc? Va rog sa raspundeti fara bataie de joc si fara nesiguranta.

8 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Depinde de interesantul care vrei sa il spui, adica a fi interesant in viata inseamna sa inveti dar mai ales sa crezi in tine si nu te lua dupa alti colegi cum ar fi sa fumezi sa te droghezi, trebuie sa mergi pe calea ta atunci vei afla cum e sa fii interesant si popular.

| Liceanul explică (pentru MasterGamer1995):

Voiam sa zic "intr-un mod pozitiv".

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru Liceanul):

Pai da!

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru Liceanul):

Ascultati inima si fa-ti o cale si incearca sa faci chestii ce unii colegi nu le fac!

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
In ziua de azi totul depinde de atitudine, nu-ti recomand sa te schimbi dar incearca sa-ti faci prieteni cu acceleasi principi ca ale tale. Interesant devii cand esti diferit de restul' iar o persoana cu adevarat inteligenta va remarca acest lucru.
Iar ca sa ai succes la fete trebuie sa fi un adevart cavaler. Toti baieti care se comporta ca niste porci nu pot agata decat o fata cu IQ-ul mai mic ca numarul de la pantofi. Fetele apreciaza eleganta si sensibilitatea.
Asculta melodia asta: http://youtu.be/FulUEwquL1g
Succes in viata!

| Liceanul explică (pentru L0v3isTheWaY):

Merci.
"sa-ti faci prieteni cu acceleasi principi ca ale tale. "-Asta stiu.
Voiam sa stiu ce trebuie sa am ca sa fiu interesant, sa atrag lumea, s-o fac sa vrea sa ma asculte si sa-mi vorbeasca.Intelegi?

| sisimiki a răspuns:

Cred ca esti interesant. In ziuade azi,copiii cred ca a fi "interesant" inseamna sa faci sex de la varste fragede,sa vorbesti extrem de urat si vulgar cu fetele si nu numai,cred ca e cool sa dai palme la fund fetelor,sa le ridici fusta,sa nu inveti, sa te imbraci ca un cocalar, sa te saruti sau sa pui mana pe sanii/fundul sau alte parti ale fetelor. Daca nu faci asa ceva, esti foarte interesant, din punctul meu de vedere. Si vorbesc serios. Sunt fata si stiu cum e cu baietii astia vulgari. Pupici

| Liceanul explică (pentru sisimiki):

Ma refeream in limita bunului simt.