| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Daca are cineva telefon Hauwei Honor sau ceva de genul. puteti spune despre performanta lui..ca ce arata in publicitati. e clar ca vor sa-ti vinda productia big grin

Răspuns Câştigător
| costinxx22 a răspuns:

Da eu am Hauwei 7010! Despre performanta? OK! Este un telefon cu tach nu are foarte multe aplicatii, dar pe acest telefon poti vedea vremea cate grade sunt afara in ce oras vr tu! Eu am pus orasul Ploiesti si mi-a spus cate grade sunt! Este foarte bun, l-am scapat pe pamant de vreo 10 ori si nu s-a stricat, e incredibil! Sper ca te-am ajutat! Funda?