| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Daca cineva ma blocheaza pe Facebook iar eu il caut nu ii mai gasesc pagina?
Vreau sa inteleg daca si-a sters pagina sau m-a blocat pentru ca nu il mai gasesc dar incercand sa ii scriu pe mess imi scrie: aceasta persoana nu primeste mesaje de la tine momentan.

7 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Te-a blocat. Incearca sa ii cauti pagina de pe alt cont. Si da, daca te blocheaza nu ii mai gasesti pagina de Facebook si nici nu ii poti scrie.

| AFR81 a răspuns:

Daca altcineva poate sa vada pagina respectiva, iar tu nu, e clar ca te-a blocat.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca cineva te-a blocat, tu nu mai poti sa-l vezi deloc, nici pagina lui si nici sa-i trimit mesaj.
Pur si simplu, pentru tine, acel cont nu mai exista!

| Florentina9210 a răspuns:

Daca ti-a dat block, este evident ca nu ii mai poti viziona pagina, pozele, statusurile. Asta era si ideea, sa il lasi in pace, l-ai exasperat si de aceea a decurs la asta.

| Printesa10TM a răspuns:

Tea blocat

| KindKid17 a răspuns:

Da, ti-a dat block.fa alt cont de FB si spune-i tot ce vrei!

| Username393 a răspuns:

Cand te blocheaza cineva nu mai poti sa-i vezi profilul. Intreaba persoane daca ele pot sa acceseze peofilul persoanei respective, daca da, inseamna ca te-a blocat