| Niko345 a întrebat:

Funda! DAca eu scriu o stare (un status) pe mess si cineva e pe invizibil! El vede starea ii apare jos in dreapta ca atunci cind este connectat?!

Răspuns Câştigător
| Alecsa11 a răspuns:

Da.

10 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu uita că omul încă este conectat, nu ştiu dacă îi apare când o scrii tu, dar poate vedea statusul dacă se uită în listă, sub numele tău.

| Melodramatic a răspuns:

Da

| thekillerboyka a răspuns:

Da. Dece nu ar aparea? 100% sigur ca apare happy

| Aℓex a răspuns:

Hei! Da daca cineva e pe invizibil si tu scrii ceva la status el vede ce scrii tu chiar daca e pe invizibilwinking! Dai funda>?love struck

| LoveChocolate10 a răspuns:

Da, categoric. 100%

| aleechic a răspuns:

Dapwinking Daca este pe invisibil probabil are treaba...si nu vrea sa fie deranjat.sau mai multe mtive...
In concluzie...el poate vedea ce status pui tu! :*
Funda? big grin:*:*

| cece_1837 a răspuns:

Da

| dutza_8958 a răspuns:

Nu

| dutza_8958 a răspuns:

Nuuuuu