| dmrtr a întrebat:

Funda!
de pe ce site as putea sa imi iau o husa de silicon pentru telefonul meu Vodafone 858 smart (Huawei U8160)

ca nu gasesc deloc crying

5 răspunsuri:
| ilfenomeno18 a răspuns:

Chiar din magazin de la Vodafone le arati telefonul si iti aduc ce husa se potriveste

| dmrtr explică (pentru ilfenomeno18):

Nu au, iar eu vreau husa din aceea de silicon speciala pentru telefonul meu! nu din aceea care bag telefonul si il scot cand vreau eu, din aceea de ramane pe telefon si pot umbla cu ea pusatongue

| ilfenomeno18 a răspuns (pentru dmrtr):

Aaaaaa n-am stiut

| xmadutssu a răspuns:

Te duci la Vodafone si le spui ca vrei o husa din silicon.iar ei o sa-ti dea comanda, nu costa decat 30 de lei...happypupici:*