| myhay993 a întrebat:

FUNDA Puteti sa-mi dati ceva siteuri de unde sa pot lua publicitate pentru blog din care sa fac bani?

5 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Google ads, eMAG... Dacă n-ai măcar cateva sute de unici pe zi eu zic să nu te stresezi prea tare cu reclame.

| myhay993 explică (pentru ZvT):

Nu stiu precis cati ip am pe zi dar sunt 15.000 vizualizari zilnicehappyeMAG nu ma satisface am pus anunturile si ca sa te plateasca trebuie sa cumpere cineva produsul depe publicitate

| myhay993 explică (pentru ZvT):

M-am incurcat 15 sunt vizualizarile de paginii happy

| t3leG a răspuns:

Prietene,tu habar nu ai de "sectretul sistemului blog" si...you are very low.eu zic sa nu mai visezi la bani si sa te apuci de altceva.toate siturile folosesc "motorul google".

| myhay993 explică (pentru t3leG):

Sincer blogul meu nici nu este pus in motorul de cautare google si am cite 3 mii de vizualizari pe zihappy