| stefanandrei_1956 a întrebat:

Funda! Urgent! Cu cate zile inainte de revelion pot da cu petrade, eu am cumparat si parintii se i-au de mine ca ma aresteaza politia. Oricum eu dau cu pocnitori din acelea mici, nu cu rachete! astept un raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in ziua de revelion.Atata timp cat le dai in ziua de revelion nu are nimic politi cu tine.Deaia le-au pus in vanzare, ca sa le poti cumpara pana de revelion, dar nu trebuie sa le folosesti inainte.Te rog da-mi si mie o fundita ca sunt noua.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci mult ca mi-ai dat.

| EckoTM a răspuns:

Poti da cu petarde doar in ziua de revelionwinking