| MeMeMe97 a întrebat:

Funda + vot

Ajutati-ma am o problema foarte naspa cu pc-ul! Cand scriu imi adauga singur litere!
Ex:Ana are mere!(normal)
Ana arte merte!
>Facturafacrtuyrta
Ajurtor!

8 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Virus

| MeMeMe97 explică:

Acolo deasupra la ajutor era tot un ex:

Factura
Facrtuyrta

| Narcis196 a răspuns:

Poate le adaugi chiar tu deoarece literele care sun adaugate se afla chiar unele langa altelewinking

| AnNaa67 a răspuns:

Stiu si eu am avut asa, cred ca e o problema cu tastatura, trebuie resetat pc-ul sau ...Sa iesi din document si sa mai intri la mine tastatura era de vina...

| Ana10000100 a răspuns:

Daca ai verificat si nu are virusi, fugi la un magazin de calculatoare si intreaba, nu te va costa nimic, iti poti cumpara o tastatura noua sau sa te duci sa iti faci calculatorul, apropo tatal tau nu stie? Nimeni apropiat?thinking
Sper ca te-am ajutat!happy

| LavricAlexandra a răspuns:

Trebuie sa il duci la reparat neaparat

| Valy16_6877 a răspuns:

Am patit si eu asa si a fost un virus apoi am avut ceva la cutiile alea ram si rom parca. Funda sau vot?

| Valy16_6877 a răspuns:

Hmmmm mi se pare ca ai ceva la chestiilalea ROM SI RUUM de la pc ar trebui sa te duci cu el la reparatie ca daca nu va face asa intr-una ca am patit si eu la fel>>>>> Fundita>?+Vot>?