| eXcisioN a întrebat:

|funda| + |VoT| Care ma poate ajuta in legatura cu tastatura: Deci, am o mufa de aia roz care o bag in spate la calculator acolo unde se baga tastatura, si in mufa bag mufa de la tastatura, si i-am dat si restart si clipocesc beculetele alea de Num Lock, Caps Lock si Scroll Lock la infinit ( se sting si se aprind foarte repede ) si nu merge tastatura ca am incercat sa scriu. Ma poate ajuta cineva?! Multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Cred că ai ceva probleme la mufe, ori la cea dela tastatură, ori la cea din unitate, dar cu siguranță este vorba de mufa de la tastatură, e undeva pe scurt de se aprind toate beculețele, te avertizează că ceva nu e bine conectat, scoate din nou tastatura din calculator, și vezi la mufa aia roz să nu ai vreun picioruș rupt.