| MeMeMe97 a întrebat:

Funda + Vot >>>maii va rog mult sa imi dati si mie un site de unde pot downloada mai multa muzica free(nu ca fisierulmeu ca acolo poti lua doar 3 )si faceti-mi si mie cateva recomandari pentru seara de revelion(PEtrecere, usoara)... UrGeeeent

9 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Iti recomant softul tubebox, poti sa downlodezi de pe youtube orice video si ti-l converteaza in mp3, mp4, avi...etc

| εмiLч97 a răspuns:

Pai eu intotdeauna folosesc programul DVDVideoSoft Free Studio.
L-am luat de pe site-ul http://www.dvdvideosoft.com/.
1. Dai click in chenarul verde unde scrie Dowland Free Studio iar acel program se va descarca
2.Cand este descarcat complet dai click pe programul de pe deskotp-u tau
3.La program o sa iti apara 4 casute Youtube, mp3&Audio, cd dvd etc. Alege varianta mp3&Audio
4. La mp3&Audio o sa iti apara mai multe idei alege-o pe cea rosie FREE YOUTUBE TO MP3
5.Asteapta pana se incarca:)
6. O sa iti apara de ecran un chenar cu ce ai ales de la mp3&audio
7.Copiezi link-ul de pe youtube si dai la programul acela paste(poti sa pui mai multe melodii) dupa aceea dai download
8. Dupa ce dowlandarea a fost incheiata o sa iti apara Dowland is succesful- o sa iti apara Normaly priority, un fisier deschis(desen) si Stop dai click unde iti apare acel desen cu un fisier
9.Iei mel si le pui pe desktop

| Snaker a răspuns:

De pe trilu lilu.Sau chiar de pe you tube.

| Irina117 a răspuns:

Bună!
Eu descarc de pe youtube şi e foarte uşor de descărcat dar greu de explicat!

Intrii pe youtube şi scrii melodia pe care vrei s-o descarci.
După ce ai gasit-o apeşi pe a normal şi o asculţi.etc
Pe urmă deschizi o altă pagină şi scrii: listentoyoutube
Te duci la pagina cu muzica şi copiezi codul url, adicp cel de sus, pe undeva sub istoric, şi îi dai copy-paste în pagina cu listentoyoutube şi dai download şi poţi downlada.

E greu de explicat.Nu ştiu dacă ai înteles. M-am chinuit să îi explic şi unei colege pe mess şi nu prea a înţeles.

Daca nu ai înţeles să îmi dai un mesaj pe privat şi îţi mai explic odată pas cu pas. Şi poţi descărcat zeci de melodii.

pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitan club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe torrenţi?

şi ce zici de alexandra stan? mă pricep sau ce? laughing))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un site, este o aplicatiie online, citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/listenmusicme-asculta-si-descarca.html unde scrii numele artistului sau titlul melodiei si descarci cate melodii vrei, gratuit si fara virusi

| ღMyrunaღ a răspuns:

Drept, sa-ti spun si eu aia caut dar nu gasesc mai incearca

| dusadarius a răspuns:

Pentru melodii exista un site the scene.ro