| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAA! Ce ati alege intre un HTC Explorer si un Samsung galaxy Y? HTC are rezolutia mai mare si costa cu 100 de lei mai mult ca Samsung iar Samsung are procesorul mai mare ca Explorer. Ma puteti ajuta si cu alte sfaturi despre telefoane de acest gen pana in 600 de ron?

Răspuns Câştigător
| alexionut75 a răspuns:

Pai eu teasi zice sa e HTC pentru ca e mai bun am un prienten care a avut Samsung galaxy Y si l-a scapat odata si sa sud tot... Sper sati fi fost de ajutor. Funda?