| Jeff4Ever4Me1Lov3You a întrebat:

FUNDITA. Puteti sa-mi spuneti un program de facut video din poze.Inafara de Windows Movie maker ca nu-l am in pc pentru ca am Windows Xp SP3 si nu-l are...

6 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Windows Movie Maker se poate downloada de pe multe site-uri.
Incearca-l pe acesta: http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html

| Xpert2000 a răspuns:

Picasa

| Xpert2000 a răspuns:

Picasa

| Claudiu2895 a răspuns:

Lets Photo Express... Este foarte bun si usor de folosit, cu efecte si mai multe...happy

| ZennoEll a răspuns:

Camatasia studio 7 daca nu imi dai funda se stie ca esti but pentru ca e cel mai bun...

| nullkode a răspuns:

Adobe Premiere.