| valensteyn12 a întrebat:

Gps formatat din greseala,salutare in urma cu cateva zile am formatat din greseala gps-ul care se numeste garmin nuvi,si de atunci cand il pornesc imi afiseaza doar garmin si nimic altceva, a mai patit cineva asa se poate remedia? orice sfat e bine venit!

5 răspunsuri:
| bistrita1984 a răspuns:

Ar trebui sa ai pe undeva o gaurica mica cat sa intre un ac sa-i restartezi memoria

| valensteyn12 explică (pentru bistrita1984):

Nu are am verificat cu atentie.

| bistrita1984 a răspuns:

Tu ai formatat memoria interna s-au memoria card(externa)daca ai formatat-o pe ce-a interna incearca si baga un card memory in el si pune harta pe card sa vezi ce se inatmpla!

| valensteyn12 explică:

A fost formatat memoria interna, pe card cum sa pun harta ca nu stiu? si de unde il descarc?

| Victor_Mocanu_1985 a răspuns:

Am aceeasi problema ca persoana care a postat mai devreme, rog daca stie cineva, sa posteze cat mai repede. MUltumesc anticipat.