| MeMe123 a întrebat:

Hai salut TPU! Anul acesta voi fi prezentatorul balului majoratului de la mine de la scoala, si nu am nici o idee de un fel de discurs asa la inceput sau cateva cuvinte de inceput si pe parcurs...nu vreau sa fie cava plictisitor... ceva amuzant si dragut.

daca aveti vreo idee si vreti sa mi-o impartasiti va multumesc din suflet DAU FUNDA

1 răspuns:
| rihanna1234 a răspuns:

Ma bucur sa fiu aici si sa tin acest discurs. Toti anii acestia petrecuti impreuna cu colegii au fost minunati. As vrea sa le multumesc profesoarelor pentru tot ce ne-au invatat
Atat sper ca te-am ajutat