| Ambasada a întrebat:

Heeeiii :*
Am o problema straight face. Mi'am instalat "Cronologia" pe Facebook si totul merge frumos, dragut, ok laughing but, nu stiu de ce nu pot sa imi accesez imaginile nici eu nici altcineva de pe poza aia mica de profil dinstanga sus, asa cum ar fi normal.
Trebuies sa merg la "Fotografii" apoi la "Albume" si mai apoi sa imi vad pozele straight face Am blocat eu ceva? Sau ce are?
Heeeeellllpppp puppy dog eyes
Multumesc big grin Funda happy!

1 răspuns:
| KeepCalm a răspuns:

S-au făcut multe schimbări, nu se poate accesa poza dacă întri din poza de profil. Trebuie mai întâi să intri la Fotografii și apoi Albume. happy