| Ambasada a întrebat:

Heeeii :*
Am o problema. Mi'am instalat "Cronologia" pe Facebook si e ok merge, dragut, frumos laughingdar.nu stiu de ce nimeni, nici macar eu nu pot sa intru pe pozele mele de pe poza aia mica din stanga sus.
Trebuie sa merg la "Fotografii" si mai apoi la "Albume" si abia apoi pot sa imi vad pozele straight face
Care e problema?! Cel putin eu sunt de vina? Am blocat ceva?
Heeelllppppp puppy dog eyes
Multumesc big grin

1 răspuns:
| LavsKitty a răspuns:

Nu esti tu de vina big grin asa se intampla la cronologie rolling eyes la toti utilizatorii de cronologie li s-a intamplat :*
sper ca te-am ajutat:*