| avixie a întrebat:

Heeelp. Am o problema gen eu vroiam sa intru in liceu nicolae tonitza sau i. n socolescu dar nu stiam nimic de examen de proba pe care trebuia sa il dau de abia in mai. Pur si simplu nu stiam nimic si desi eu am media numai 10 la arte am si talent la desen Si ma intreb daca exista vreo sansa sa intru acolo? macar sa dau examen de proba inainte sa intru daca se poate? sau e prea tarziu? astept raspunsuri urgent

2 răspunsuri:
| Heart2014 a răspuns:

Daca sunt licee vocationale poti intra si fara examene romana si mate si doar trebuie sa dai o proba din cate am inteles pentru a intra in liceu

| TheYoungMaster a răspuns:

Eu am intrat la I.N. Socolescu si am dat 2 probe si crede-ma au fost foarte usoare si nu te duce la N.Tonitza ca nu o sa ajungi nimic acolo.