| Clauudia23 a întrebat:

Heeii! Cum sa imi pun webcamul la status. Am incercat de multe ori da nu merge, Insa webul merge sa il trimit prin videocall dar singur nu merge, iar sa fqack poze pe el pot. Cum sa il repar si sa il pun la status...

Funda! >:*happybig grin<

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Messenger/preferences/webcam broadcast/bifezi ultima casuta, dai apply, ok, iesi si reintri pe mess. daca nici asa nu merge, intri tot la messenger/preferences/webcam broadcast/ si verifici de sus camera settings si camera preferences. daca este instalata corect, casutele respective vor fi cu scris alb si vei putea sa intri acolo. daca sunt cu gri (si nu poti sa intri ) si ai calculator, nu laptop, iesi de pe mess si reinstaleaza web-ulbig grin

| anytimeanywhere a răspuns:

O sa iti explic happy intri pe mess si vexi ca sus este o bara si scrie messenger dai click apoi va scrie mai multe optiuni tu dai pe My Webcam dai ok si gata :X sper sa te fi ajutat happy te pup