| anonim_4396 a întrebat:

Deci. Webcamul de la laptop se vede invers si am auzit ca este un program "ManyCam" cu care poti roti imaginea, asa ca l-am downloadat iar dupa ce l-am instalat, cand am intrat in el trebuia sa imi arate imaginea dar se vede negru(nu se vede nimic) raised eyebrows
Dati-mi o solutie va rog. Orice solutie ori sa imi spuneti cum sa repar webul ori in legatura cu manycam :*:*:*

8 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

E de la drivere. Instaleaza-le pe cele corecte. Am patit-o si eu. Lasa manycam.

| MaryJane11 a răspuns (pentru eucumine010):

Pai nu stiu sad

| MaryJane11 a răspuns (pentru eucumine010):

Am niste CD-uri de la laptop dar...thinking

| eucumine010 a răspuns (pentru MaryJane11):

Da add ^

| eucumine010 a răspuns (pentru MaryJane11):

Da add^^ pe mess, nu aici.

| MaryJane11 a răspuns (pentru eucumine010):

Pai...id-ul tau?

| eucumine010 a răspuns (pentru MaryJane11):

Userul de pe TPU eucumine010

| MaryJane11 a răspuns (pentru eucumine010):

Aha stai ca acum dau addwinking