| seker a întrebat:

#heeyaaaaaa :* credeti in lumea de dincolo?happy serios. am auzit multe cazuri `de la persoane apropiate si chiar m`au surprins... sad daca aveti ceva legat`cu asta sau stiti cazuri `de genu va rog sa`spuneti. :-s dau`funda!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Da, cred, cum as putea sa nu cred? nu e ceva ce tine de credinta, ci de stiinta.

| alecs871 a răspuns:

Daca e sa credem in ce? In lumea de dincolo? Si aici la ce te referi? La S.U.A?
Eu unu nu cred in asa ceva (si vreau sa raman la parerea asta), nu vreau sa dau peste chestii care sa sfideze legile fizicii.
Oricum, sa nu iti fie frica de omul mort, ci de omul viu.

| alecs871 a răspuns:

Daca e sa credem in ce? In lumea de dincolo? Si aici la ce te referi? La S. U. A?
Eu unu nu cred in asa ceva (si vreau sa raman la parerea asta), nu vreau sa dau peste chestii care sa sfideze legile fizicii.
Oricum, sa nu iti fie frica de omul mort, ci de omul viu.