| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Va rog mult sa ma luati in serios happy
Deci am cateva alunite pe fata si nu imi plac deloc nu vreau sa fac nici o operatie sa le indepartez, toti imi spun ca imi sta bine cu ele dar mie nu mi se pare credeti ca ma vad diferit fata de alte persoane pentru ca eu asa ma simit iar cand merg pe strada mi se pare ca toata lumea se uita la mine
Voi ce parere aveti, spuneti-mi sincer ve rog!
Scuzati-ma daca am gresit categoria happy
Fundita!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te gandesti prea mult la asta si din cauza asta crezi ca toti se uita la ele. Oricum este bine sa consulti si un medic dermatolog. El te va sfatui si din punct de vedere medical.

| crina_2867 a răspuns:

Si eu am vreo 3 alunite pe fata si mie chiar imi plac...Dar daca pe tine chiar te jeneaza ai putea incerca sa le acoperi sau sa le mai reduci putin di vizibilitate cu potina pudra sau fond de ten... Funda?