| anneAlb a întrebat:

Hei! Am descarcat pe stardoll bara de instrumente. Cum o pot dezinstala? Dau funda. Scuze daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

.
depinde ce browser folosești.
dă-i la extensii apoi dezactivează-l.
pentru google chrome: extesniile le vei găsi dacă dai pe cele trei liniuțe orizontale de sus, în dreapta.
pentru mozila: dai la fel, pe cele trei liniuțe orizontale din dreapta, sus și apoi la suplimente, apoi la extensii.
pentru opera: apeși pe opera de sus din dreapta, chiar în colț.
baftă.

| anneAlb explică (pentru sofstatics):

Multumesc mult

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Poate te ajuta AdvCleaner (nu necesita instalare):
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=55&lid=5871

| RaDu0009 a răspuns:

Dai in /start/control panel/uninstall a program/ sper sa te fi ajutat