| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am nevoie de mare ajutor? Am uitat parola de la Messenger, am incercat toate parolele...
Am dat la forgot password, si imi cere alternat email? Nu o stiu. Am id-ul de vreo 6 ani, si la intrabari, zice sa revin pe 10 Noiembrie (azi) dupa 9:14 EST :? Si am revenit si tot nu merge. Am nevoie de mare ajutor, am multe email-uri la care trebuie sa raspund! Va rog din tot sufletul.

5 răspunsuri:
| Rozipan a răspuns:

Pai da mai intai la forgot password si scrie alt email de-al tau sau a unui prieten in care ai incredere sau iti faci un alt email si il dai pe acela. La alternat email o sa iti spuna parola sau o sa te puna sa ti-o schimbi.

| under89 a răspuns (pentru Rozipan):

Nu merge... Incerci tu pentru mine?

| Rozipan a răspuns (pentru under89):

Da, dar imi trebuie emailul tau.

| anonim_4396 explică (pentru Rozipan):

Borcescuandra@yahoo.com

| anonim_4396 explică (pentru Rozipan):

Borcescuandra@yahoo.com